salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Candella massage®

 

Candella massage  je zážitková harmonizující masáž, u které se namísto masážních olejů používá luxusní olejový vosk svíček Guergi®.  Harmonizující masáž, která která pochází z jižní Francie, vyvolává pocit pohody a dokonalého uvolnění... Po zapálení svíčky se její hmota, která zpočátku vypadá jako vosk, rozpustí a vznikne tím luxusní masážní médium plné aktivních látek a minerálů, které při masáži naši pokožku vyčistí  vyživí.

 

Tato nevšední masáž si pomalu vydobývá svoje pevné místo jak u masérů, tak u zákazníků. Její obliba stoupá možná právě proto, že kromě příjemného tepla jemné vůně také blahodárně působí na lidskou psychiku.  Také uvolňuje ztuhlé svaly, energetické blokády a odplavuje škodlivé látky z těla. Všichni, kdo ji zatím vyzkoušeli, se shodují na tom, že zážitek z této masáže je opravdu unikátní. Vyzkoušejte si ji také nebo ji věnujte formou dárkového poukazu, který najdete ZDE

 

masáž svíčkou
originální svíčka guergi
candella massage
candella masáž

POZOR! Nezaměňujte originál Candella massage® za obyčejnou masáž svíčkou nebo rádoby "rituální svíčkou"! Mnoho masérů ji pod tímto názvem nabízí, přestože ji ve skutečnosti nedělá. Rozdíl mezi Candella massage® a masáží svíčkou je, že u "masáže svíčkou" jen vonná svíčka nahradí masážní olej, ale Candella massage je specifická svými speciálními masérskými relaxačními technikami a použitím svíčky Guergi®, které se dnes v ČR už prakticky nedají sehnat.

svíčka guergi

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2020 SALON TIMMY