salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Jasmínová terapie

 

Jasmínová terapie zahrnuje ošetření celého těla originálním olejem, který se získává z Marockého Jasmínu, který své květy otevírá každý den jen na malou chvíli. Tento vzácný olej je pro svoje účinky vyhledáván zákazníky po celém světě. Kromě tonizujících a regeneračních účinků totiž dokáže zmírnit únavu a neklid a díky silným antidepresivním účinkům dokonce navozuje optimismus :-) Velmi dobře pomáhá při bolestech hlavy a v krku, protože obsahuje antibakteriální látky. Říká se, že výtažky z toho jasmínu zvedají ženám sebevědomí a činí je žádoucími.

 

Jasmínová terapie je tří-fázová lázeňská procedura, kterou si užijete od začátku do konce :-) Používají se při ní originální produkty z Maroka.

Ošetření cukrovým peelingem s jasmínem

Relaxační masáž těla jasmínovým olejem

Celotělový zábal Ghassoul

s arabským jasmínem El - Fell

jasmínový peeling
masáž jasmínovým olejem
zábal, jasmínová terapie

Cukrový peeling je pokožce mnohem šetrnější, než solné peelingy. Nedráždí a nenarušuje drobné defekty pokožky, skvěle ji detoxikuje a připravuje na další fázi ošetření.

Úžasná masáž olejem té nejvyšší kvality, který pomáhá proti křečím, uvolňuje a jeho vůně má afrodiziakální účinky. Unavené  i zralé pokožce vrací mladistvý vzhled a působí preventivně.

Ghassoul je čistě přírodní biologická surovina známá pro svoje vyrovnávací a čistící účinky. Obsahuje velké množství minerálů jako zinek, hořčík, sodík, železo, fosfor, draslík a další...

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2020 SALON TIMMY