salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Kosmetika a kosmetická ošetření

 

Kosmetika patří ke zkrášlujícím a krásu udržujícím procedurám. Málokterá žena si umí představit život bez používání "životně nezbytných" kosmetických přípravků. Při profesionálních kosmetických procedurách se používají různé ošetřující produkty a odlišné postupy. I proto je někdy tak velký rozdíl v času, který potřebujeme na jedno ošetření i v tom, kolik ošetření stojí. V Salonu Timmy jsme se rozhodli jít cestou kvality a inovací. Používáme pouze špičkové produkty světově ověřených kosmetických značek a neustále se vzděláváme v nových trendech.

 

 

Jak kosmetické ošetření probíhá?

 

Kosmetická procedura má obecně několik hlavních fází. Každá z nich zahrnuje několik úkonů, které se u jednotlivých procedur mohou lišit podle toho, jaký máte typ pleti a také záleží na tom, jaké ošetření si vyberete. Kosmetika u nás je relaxační zážitek, při kterém budete opečováváni od začátku do konce. Hlavní úkony, které kosmetické ošetření zahrnuje by se daly popsat asi takto:

I. Diagnostika pleti

Diagnostika spočívá v přesném stanovení, jaký máte typ pleti a jaký způsob ošetření zvolit. Diagnostika může být "ruční" nebo přístrojová. Přístrojovou diagnostiku provádíme buď přístrojem s patentovanou diagnostickou technologií nebo speciální kosmetickou mikrokamerou.

II. Čištění

Čištění pleti se provádí několikafázově, spadají sem úkony jako odlíčení, povrchové a následné hloubkové čištění nebo desinfekce. K čištění pleti se používá čistící emulze už podle typu pleti a ultrazvuková špachtle. Dávejte si pozor na salony, kde k čištění pleti používají univerzální čistící produkty. Mohou Vaší pleti uškodit.

diagnostika pleti
čištění pleti

III. Péče

K péči o pleť patří masáž obličeje, hydratace, nanesení vhodné masky, tzv. anti-age neboli omlazující procedury

IV. Finalizace

Závěrečná fáze ošetření, při které se do pleti vetře regenerační sérum, patří sem liftingové věci, vitamínová výživa pro pleť apod.

 

péče o pleť, pleťová maska
kosmetická péče o pleť

Používáme tyto značky a jejich řady:

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2020 SALON TIMMY