salon timmy, masáže pedikúra a kosmetika Náměšť nad Oslavou
salon timmy logo

Pomerančová masáž

 

Tuto masáž jsme pro Vás vyvinuli u nás v Salonu Timmy. Uklidňující pomerančová vůně působí nesmírně blahodárně na nervovou soustavu. Občerstvuje mysl, rozveseluje a odstraňuje napětí, harmonizuje "duši" ve stavech deprese, smutku, neklidu a úzkosti. Současně stimuluje činnost trávicího traktu, odblokovává stagnující energii jater, žaludku a střev. Při kosmetickém užití oživuje povadlou pleť a rozpouští tukové buňky napadené celulitidou. Masáž pomerančovým olejem má osvěžující účinky a probouzí všechny smysly.

Kdy zvolit pomerančovou masáž?

 

Pomerančovou masáž doporučujeme v případě, že toužíte po exkluzivním zážitku. Tato masáž je zážitková, ale umí také pomoci od bolesti zad a unavených nohou. Budete z ní odcházet nádherně uvolnění a pomerančová svěží vůně vás bude doprovázet po zbytek dne.

 

Pomerančová masáž je nejvhodnější jako masáž celého těla, protože použité speciální oleje dodávají pokožce veškerou výživu, kterou potřebuje doplnit po pobytu na slunci nebo naopak doplnit výživu v době, kdy se slunci nevystavujete vůbec. Proto je vhodná v létě i v zimě.  Navíc, v zimních měsících ji máte možnost zkombinovat s teplými lávovými kameny a to je teprve zážitek.

 

 

pomerančová masáž

Tel.: +420 777 206 122, e-mail: info@salon-timmy.cz

salon timmy logo

© 2011 - 2020 SALON TIMMY