Ceník procedur

Masáže jsme pro Vás rozdělili do 2 základních kategorií. Je jen na Vás, zda chcete vyloženě relaxovat nebo potřebujete více té „zdravotní“ stránky. Pokud potřebujete pomoci se specifickým problémem, rádi Vám poradíme, která kombinace procedur bude pro Vás vhodná.

Zdravotní masáže

Regenerační masáž - záda + šíje + ruce 1 hodina 700,- Kč
Regenerační masáž - nohy + hýždě 1 hodina 700,- Kč
Regenerační masáž - záda + šíje 30 minut 400,- Kč
Regenerační masáž celého těla 1,5 hodiny 1.000,- Kč
Masáž proti celulitidě a pro formování těla 1 hodina 700,- Kč
masáž

Pomáhají ulevit od bolesti namoženého nebo zatuhlého svalstva. Pokud přijdete na „zdravotní masáž“ použiji vše co umím, abych Vám pomohla 🙂 Ovládám sportovní, rekondiční a regenerační techniky, dále reflexní terapii, baňkování, havajské techniky a další zpusoby uvolnění svalů.

Relaxační zážitkové masáže

POMERANČOVÁ MASÁŽ - exkluzivně v Salonu Timmy 1 hodina 700,- Kč
POMERANČOVÁ MASÁŽ - celé tělo 1,5 hodiny 1.000,- Kč
KOKOSOVÁ MASÁŽ 1 hodina 700,- Kč
KOKOSOVÁ MASÁŽ - celé tělo 1,5 hodiny 1.000,- Kč
HOT-STONES - masáž teplými lávovými kameny 1 hodina 700,- Kč
HOT-STONES - celé tělo 1,5 hodiny 1.000,- Kč
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - luxusní zážitek 1 hodina 900,- Kč
CANDELLA MASSAGE - masáž olejovou svíčkou 1 hodina 900,- Kč
relaxační a zážitkové masáže

Slouží k dokonalému odpočinku a uvolnění. Zbavíte se stressu a zažijte skvělé zážitky. Můžete vyzkoušet pocit luxusní čokolády „na vlastní kůži“, zažít, jaká je masáž olejovou svíčkou nebo se můžete těšit na exotický zážitek při originální pomerančové masáži, na kterou můžete přijít jedině do Salonu Timmy. Nelákalo Vás někdy zkusit kokosovou masáž, známou po celém světě kvůli vynikajícím účinkům kokosu na pleť, nebo hit mezi masážemi Hot-Stones nebo-li masáž teplými lávovými kameny sopečného původu? Vyzkoušejte a nebudete litovat. Tyto masáže jsou obzvláště vhodné jako dárek. Víte sami, že nebýt toho, že jste něco dostali jako dárek, nikdy byste některé věci sami nezkusili…

Pedikúra - ošetření nohou

Základní pedikúra 500,- Kč
Základní pedikúra s lakováním 550,- Kč
Wellness pedikúra s masáží chodidel 600,- Kč
Wellness pedikúra s masáží chodidel a lakováním 650,- Kč
Epilace lýtek při pedikůře +300,- Kč
pedikúra náměšť nad oslavou

Pro lehlý krok a krásné nožky Vám uděláme pedikúru mokrou cestou. Pro umocnění efektu a lepšímu zdravotnímu účinku používáme soli z mrtvého moře, které jsou plné minerálů.

Oproti rozsáhlým ceníkům, se kterými se můžete běžně setkat, se my zaměřujeme především na to, abychom Vám pomohli a dopřáli zážitek. Proto Vás nechceme zatěžovat dlouhým výčtem položek ceníku. Speciální ošetření jako např. separace kuřích ok Vám uděláme v ceně procedury 🙂

Co všechno zahrnuje pedikérské ošetření se dozvíte ZDE

Kosmetická ošetření

kompletní kosmetické ošetření (na míru) od 1.290,- Kč
kompletní kosmetické ošetření Diego Dalla Palma od 1.390,- Kč
Barvení a úprava obočí 350,- Kč
Depilace obličeje od 200,- Kč
Ošetření RadioFIT - přístrojové ošetření pleti 1.250,- Kč
Série 5 ošetření RadioFIT - přístrojové ošetření pleti 5.200,- Kč

Úprava obočí je standardně součástí kosmetického ošetření, ale můžete se na něj objednat i samostatně 🙂

kosmetika náměšť nad oslavou

Naše kosmetika je nejen účinné ošetření, ale i skvělý zážitek. Lehnete si, uvolníte se a pak už si jen užíváte péči kosmetičky. V naší nabídce najdete takové skvosty, jako je plesové ošetření princezen z Dubaje, ošetření mladé pleti nebo můžete omládnout pomocí galvanického ošetření přístrojem s patentovanou diagnostickou technologií a séry ageLOCK.

Neustále se snažíme získávat přehled o novinkách a světových trendech, takže u nás najdete i produkty řady Alissa Beauté včetně její nejluxusnější řady Diego dalla Palma. Vyzkoušejte a sami se přesvědčete, že zajít k nám na kosmetiku není jen nudná procedura, ale úžasný relaxační zážitek…

Epilace (odstranění chloupků i s kořínky)

epilace rukou 200,- Kč
epilace lýtek 300,- Kč
stehen 300,- Kč
epilace lýtek + stehen 500,- Kč
Epilace lýtek při pedikůře +300,- Kč
epillace

Epilace je proces, při kterém dochází k odstranění chloupků i s kořínky. Vaše nohy a ruce tak vydrží déle hladké a proceduru tedy není  zapotřebí opakovat tak často.

Epilaci provádíme za pomocí vosku, který rovnoměrně a tedy účinně nanášíme profesionálním přístrojovým aplikátorem. Na vosk jsou přikládány epilační pásky, které díky svému speciálnímu adheznímu povrchu přilnou na vosk v maximální možné míře. Tím je docíleno maximální účinnosti při odstraňování chloupků a proces se na jednom místě nemusí tolikrát opakovat. Proto je u nás epilace rychlejší a méně bolestivější, něž v domácích podmínkách.